سانتریفیوژ
سانتریفیوژ
2022-07-03
پنالتی زن
پنالتی زن
2022-07-03
سانتریفیوژ
سانتریفیوژ
2022-07-03
پنالتی زن
پنالتی زن
2022-07-03

سگ رباتیک

سگ رباتیک

robotic-dog

سگ رباتیک

سطح علمی

راهنمایی

ارسال توسط

علی رائی

نوع سازه

موتوردار-هوشمند

ویدئو سگ رباتیک

۱- با چه وسایلی سگ رباتیک بسازیم؟

۲- چطور بدون برنامه نویسی سگ رباتیک بسازیم؟

با استفاده از قطعات موجود در پک رباتیک متوسط کای ربات و بردهای موجود درون لاجیک پک 1 ( شامل: درایور موتور نوع یک و آنالوگ به دیجیتال و سنسورهای تماسی و مادون قرمز)، می‌تونی این ربات را بدون نیاز به برنامه نویسی بسازی و باهاش بازی کنی.

۳- برای چی سگ رباتیک بسازیم؟

بچه‌ها در پیشروبات با استفاده از مفهوم STEM و کنجکاوی خودشان، شروع به شبیه‌سازی دنیای پیرامون خود می‌کنند و به سوالات درون ذهن‌شان پاسخ می‌دهند. شبیه‌سازی نحوه حرکت یک سگ رباتیک که با استفاده از سنسورهای تماسی قادر به حرکت دادن چشم‌ها، گردن و دهانش است، می‌تواند بسیار لذت‌بخش و در عین حال سرگرم‌کننده و آموزنده باشد. این ربات هوشمند می‌تواند با تشخیص لمس و موانع، واکنش نشان دهد و به کودکان کمک کند تا مفهوم تعامل و هوشمندی را بهتر درک کنند.

۴- سگ رباتیک و مسابقات رباتیک؟

در مسابقات مختلف رباتیک، لیگ هایی به اسم لیگ های ربات‌های خلاقانه وجود دارند که افراد، می‌توانند با سنین متفاوت و ایده‌های خاص خود، در این لیگ به رقابت بپردازند. از جمله مسابقاتی که دارای این لیگ‌ها می‌باشند و در ایران برگزار می‌شوند، می‌توان به مسابقات روبوکاپ یا فیراکاپ اشاره کرد.

۵- کجا آموزش ساخت سگ رباتیک رو یاد بگیریم؟

پیشروبات کلی کلاس‌های آموزشی برای سنین مختلف تهیه کرده و با دیدن صفحه آموزش رباتیک پیشروبات، می‌تونی توضیحات کامل کلاس متناسب با سنت رو مشاهده کنی. (کلاس‌های آموزشی پیشروبات)

دریافت مشاوره رایگان، همراه با ۳۰۰،۰۰۰ تومان هدیه پیشروبات به ثبت نام اولی‌ها

جهت دریافت مشاوره رایگان یا ثبت نام کلاس، شماره تماس و نام و نام خانوادگی فرزند خود را ارسال فرمایید تا کارشناسان آموزشی پیشروبات با شما تماس بگیرند.

اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد
کارشناس‌های ما در اولین فرصت با شما تماس می‌گیرند
5 1 رأی
امتیاز
مطلع شدن
از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده تمام دیدگاه‌‌ها
0
دیدگاه‌های خود را با ما در میان بگذارید...x

۳۰۰،۰۰۰ تومان هدیه پیشروبات به ثبت نام اولی‌ها