ربات ها و سازه های شما

  • همه
  • IDEAS/DREAM
  • KAIROBOT
  • STEAM CUP IRAN 2018
  • لیگ‌های کای ربات
  • مسابقات رباتیک

گیربکس قدرتی

آقای البرز شریف نسب از دانش آموزان خلاق پیشروباتی با استفاده از خلاقیت خود، یک بالابر با گیربکس قدرتی ساخته است که قادر است تا یک ماشین را از زمین تا روی میز به آرامی بالا بکشد.

ربات دیوار خوان

آقای سینا محمدپور از دانش آموزان خلاق پیشروباتی با استفاده از خلاقیت خود، یک ربات دیوار خوان ساخته است که بدون نیاز به برنامه نویسی قادر است تا راه خود را پیدا کند.

گوشت کوب برقی

آقای امیرعلی عبدالعلی از دانش آموزان خلاق پیشروباتی با استفاده از خلاقیت خود، یک گوشت کوب برقی ساخته است که با مکانیزم لنگ کار می‌کند.

ماشین قدرتی رباتیک

آقای علی زندی از دانش آموزان خلاق پیشروباتی با استفاده از خلاقیت خود، یک ماشین قدرتی ساخته است که با داشتن یک موتور، قابلیت اتصال به وسایل گوناگونی دارد.

ربات شش پای هوشمند

آقای سینا محمدپور از دانش آموزان خلاق پیشروباتی با استفاده از خلاقیت خود، یک ربات شش پای هوشمند ساخته است که هنگام رسیدن به پرتگاه متوقف می‌شود.

منجنیق رباتیک

آقای شایگان منصوری از دانش آموزان خلاق پیشروباتی با استفاده از خلاقیت خود، سازه منجنیق خود را ارتقا داده است تا پرتاب بلندتری داشته باشد..

پنگوئن هوشمند

آقای سینا محمدپور از دانش آموزان خلاق پیشروباتی با استفاده از خلاقیت خود، یک پنگوئن هوشمند ساخته است که قادر است از برخورد با موانع جلوگیری و در هنگام نوازش دهانش را تکان دهد.

پله نورد خلاقانه

آقای سید علی حسینی از دانش آموزان خلاق پیشروباتی، با استفاده از خلاقیت خود، یک ربات پله نورد خلاقانه ساخته است که قادر است از پله‌هایی با ارتفاع بلندتر نسبت به دیگر رقبای خود عبور کند.

تراکتور بدون باتری

آقای کیان کیوانی از دانش آموزان خلاق پیشروباتی با استفاده از خلاقیت خود، یک تراکتور ساخته است که بدون نیاز به باتری می‌تواند حرکت کند.

کامیون حمل پول

آقای سبحان دهقان نژاد از دانش آموزان خلاق پیشروباتی با استفاده از خلاقیت خود، یک کامیون حمل پول ساخته است تا تعدادی سکه‌ی طلای عتیقه را با امنیت کامل به موزه برساند.

لانچر هوشمند رباتیک

آقای سینا محمدپور از دانش آموزان خلاق پیشروباتی با استفاده از خلاقیت خود، یک لانچر هوشمند ساخته است که قابلیت هدف گیری و عبور از موانع را به صورت کنترل از راه دور دارد.

بولدوزر تمیز کننده زمین

آقای بهزاد نقدی از دانش آموزان خلاق پیشروباتی با استفاده از خلاقیت خود، یک ربات تمیز کننده زمین ساخته است که از نظر طراحی بسیار شبیه به یک بولدوزر واقعی می‌باشد.

بولدوزر برف روب

آقای آئین طاهرموسوی از دانش آموزان خلاق پیشروباتی با استفاده از خلاقیت خود، یک بولدوزر رباتیک ساخته است که می تواند به عنوان ماشین برف روب نیز در زمان های بحرانی استفاده شود.

هواپیما خلاقانه

آقای مهرداد جعفری از دانش آموزان خلاق پیشروباتی با استفاده از خلاقیت خود، یک هواپیما خلاقانه ساخته است.

گریپر اتوماتیک متحرک

آقای سبحان دهقان نژاد از دانش آموزان خلاق پیشروباتی با استفاده از خلاقیت خود، یک گریپر اتوماتیک ساخته است که قابلیت حرکت و کنترل از راه دور دارد.

پارکینگ طبقاتی

آقای سجاد زهری از دانش آموزان خلاق پیشروباتی با استفاده از خلاقیت خود، یک پارکینگ طبقاتی رباتیک ساخته است که دارای دو طبقه مجزا و سیستم کارتخوان نیز می باشد.

مخلوط کن و همزن خودکار

آقای طاها شهسواری از دانش آموزان خلاق پیشروباتی با استفاده از خلاقیت خود، یک مخلوط کن و همزن خودکار رباتیک ساخته است که با چندین سرعت مختلف کار می کند.

فوتبالیست شوت زن

آقای علی احمدی از دانش آموزان خلاق پیشروباتی با استفاده از خلاقیت خود، یک ربات فوتبالیست شوت زن ساخته است که قابلیت حمل توپ تا دروازه حریف و گل زدن دارد.

کباب پز خودکار

آقای عرفان دهقان از دانش آموزان خلاق پیشروباتی با استفاده از خلاقیت خود، یک کباب پز خودکار ساخته است که با داشتن 3 سیخ چرخان، برای استفاده در مهمانی ها بسیار مناسب می باشد.

چالش ساخت مسلسل

آقای پارسا فهیمی از دانش آموزان خلاق پیشروباتی، با استفاده از خلاقیت و پشتکار خود چالش ساخت مسلسل کنترلی را انجام داده است.

پارکینگ هوشمند

آقای سجاد زهری از دانش آموزان خلاق پیشروباتی با استفاده از خلاقیت خود، یک پارکینگ هوشمند رباتیک ساخته است که قابلیت شمارش ظرفیت خالی را دارد.

فرودگاه خانگی

آقای حمیدرضا الهی از دانش آموزان خلاق پیشروباتی با استفاده از خلاقیت خود، یک هواپیما خلاقانه ساخته است تا بتواند در فرودگاه خانگی خود به مسافران خدمات پروازی ارائه دهد.

کمرشکن خلاقانه

آقای راستین سرایی از دانش آموزان پرتلاش پیشروباتی، با استفاده از خلاقیت خود، یک ربات کمرشکن 3 محوره خلاقانه ساخته است که بدون داشتن فرمان، می تواند به طرفین بچرخد.

بالگرد رباتیک همراه با حمل کننده

آقای ارمیا آگاهی از دانش آموزان خلاق پیشروباتی با استفاده از خلاقیت خود، یک ربات بالگرد خلاقانه ساخته است که یک حمل کننده سیار نیز دارد.

ربات مثلثی نسخه دو

آقای حمیدرضا الهی از دانش آموزان خلاق پیشروباتی، یک ربات مثلثی نسخه دوم ساخته است که قابلیت چرخش درجا نیز دارد.

یدک کش خلاقانه

آقای امیررضا نقدی زاده از دانش آموزان خلاق پیشروباتی با استفاده از خلاقیت خود، یک ربات یدک کش خلاقانه ساخته است که می تواند تریلر طوطی را به دنبال خود بکشد.

تانک رباتیک

آقای بهزاد نقدی از دانش آموزان خلاق و پرتلاش پیشروباتی با استفاده از خلاقیت خود، یک ربات تانک ساخته است که می تواند از موانع عبور کند.

حلزون رباتیک

خانم کارن گلشاهی از دانش آموزان خلاق و پرتلاش پیشروباتی با استفاده از خلاقیت، ربات کرم ابریشم خود را تبدیل به حلزون کرده است.

فیل رباتیک

آقای کیان قلی پور از دانش آموزان خلاق پیشروباتی با استفاده از خلاقیت خود یک فیل رباتیک هوشمند ساخته است که قادر است به صورت خودکار مسیر جدید برای خود برگزیند.

پنالتی زن

آقای آرتین باقری از دانش آموزان خلاق پیشروباتی با استفاده از خلاقیت خود یک ربات پنالتی زن ساخته است تا ‌بتواند به حریف خود گل بزند.

سگ رباتیک

آقای علی رائی از دانش آموزان سخت کوش و پرتلاش پیشروباتی با استفاده از خلاقیت خود یک صورتک رباتیک به شکل سگ ساخته است.

سانتریفیوژ

آقای آرتین باقری از دانش آموزان خلاق پیشروباتی با استفاده از خلاقیت خود یک سانتریفیوژ ساخته است تا ‌عملیات جداسازی محلول‌ها را انجام دهد.

نقاشی رباتیک

آقای محمد امین ایلاتی از دانش آموزان خلاق پیشروباتی با استفاده از خلاقیت خود یک ربات نقاش را ساخته است تا ایده‌های خود را روی کاغذ بیاورد.

بابانوئل و گوزنش

خانم مهتا عباسی از دانش آموزان پرتلاش پیشروباتی با استفاده از خلاقیت خود یک بابانوئل و گوزنش را ساخته است تا به دوستان خود کادو بدهد.

ربات مانع نورد چهارپا

آرمان رباتیک از دانش آموزان خلاق و پرتلاش پیشروباتی با استفاده از خلاقیت به ربات مانع نورد چهارپا خود قابلیت چرخش درجا اضافه کرده است.

تاب چرخان

آقا محمد از دانش آموزان پرتلاش پیشروباتی با استفاده از تجربه‌ی خود از شهربازی، سازه تاب چرخان را ساخته است تا بتواند در خانه نیز با آن بازی کند.

شاه دایناسور

خانم کارن گلشاهی از دانش آموزان خلاق پیشروباتی با استفاده از خلاقیت خود ربات دایناسور خود را به شاه دایناسور تبدیل کرده است.

پنگوئن و تمساح رباتیک

تمساح رباتیک توسط دانش آموزان 9 سال به بالا و پنگوئن رباتیک توسط بچه های 5 تا 7 سال ساخته می شود.

ساخت عروسک های متحرک

ابتدای آموزش رباتیک با ساخت عروسک های متحرک – طراحی، ساخت و بازی از آقای پارسا یوسف زاده

لرزه نگار

الیاس بیطرفان از دانش آموزان تلاشگر پیشروبات با استفاده از آموزش‌های درون سایت سرزمین خلاقیت، یک سازه لرزه نگار را طراحی و ساخته است.

ربات تحویل باتری

علی احمدی از دانش آموزان خلاق پیشروبات با استفاده از مکانیزم خشاب اسلحه ربات تحویل باتری ساخته است.

خرسی و تله سی یژ سواری

تله سی یژ سواری خرسی در اتاق- آقا محمدطاها مهتاب زاده از دانش آموزان تلاشگر پیشروبات با استفاده از آموزش‌های فراگرفته، سازه تله سی یژ را متناسب با خرس خود طراحی و ساخته است.

ربات دایناسور

خانم حلما عسگری از دانش آموزان خلاق پیشروبات، با استفاده از آموزش های فراگرفته یک ربات دایناسور را طراحی و ساخته است.

ربات تبلیغات چی

آقای سینا عسکری زاده از دانش آموزان تلاشگر پیشروبات برای تبلیغ ماشین کنترلی خود، یک ربات تبلیغات چی ساخته است.

تردمیل

آقای سید محمد مهدی حسینی از دانش آموزان تلاشگر پیشروبات با استفاده از خلاقیت خود سازه تردمیل را طراحی و ساخته است.

تمساح دایناسور رباتیک

آقا ایلیا قائدعلی از دانش آموزان خلاق و پرتلاش پیشروبات با استفاده از خلاقیت خود، یک ربات تمساح-دایناسور ساخته است.

اسپیروگراف

آقای محمدمهدی عابدی از دانش آموزان تلاشگر پیشروبات با استفاده از خلاقیت خود و ریموت کنترل، سازه اسپیروگراف را طراحی و ساخته است.

شبیه سازی بالگرد

آرمان نیکپور از دانش آموزان تلاشگر پیشروبات با استفاده از خلاقیت خود یک هلیکوپتر تک موتوره را ساخته است.

هلیکوپتر آپاچی

آقای محمدحسین اردستانی از دانش آموزان خلاق پیشروبات با استفاده از خلاقیت خود توانسته 3 چالش سازه هلیکوپتر آپاچی را حل کند.

چراغ مطالعه چرخان

خانم آینا میصری از دانش آموزان پرتلاش و خلاق پیشروبات با استفاده از خلاقیت خود یک چراغ مطالعه ساخته است که می‌تواند به دور خود بچرخد.

خاکبردار های عظیم بر ماشین خلاقانه

آقای امیرحسین اصلانی از دانش آموزان تلاشگر پیشروبات با استفاده از خلاقیت خود، یک ماشین خلاقانه برای حمل خاکبردارهای خود ساخته است.

تفنگ 8 تیر

آقای عرفان دهقان از دانش آموزان تلاشگر پیشروبات با استفاده از خلاقیت خود، یک تفنگ 8 تیر ساخته است .

بازی Angry Birds

آقای آرمان رباتیک از دانش آموزان کوشا و تلاشگر پیشروبات با استفاده از سازه منجیق، بازی پرندگان خشمگین را شبیه سازی کرده است.

ربات پروانه

آقای محمدحسین قمی از دانش آموزان خلاق پیشروبات با استفاده از خلاقیت خود یک ربات پروانه ساخته است که قادر به فرار از دست شکارچیان می باشد.

فولکس قورباغه‌ای

آقای آرمان نیکپور از دانش آموزان تلاشگر پیشروبات با استفاده از مکانیزم رچت، ماشینی را طراحی کرده است که قادر به بالا رفتن از شیب می باشد.

آتش نشان رباتیک

چهارشنبه سوری رباتیکی با ربات آتش نشان ساخت دانش آموز پیشروباتی

نوازنده بلز

آقای آرمان نیکپور از دانش آموزان خلاق و کوشا پیشروبات با استفاده از مکانیزم لنگ و گریپر کشویی، یک ربات نوازنده بلز را طراحی و ساخته است.

حاجی فیروز

آقای سید محمدعلی حسینی از دانش آموزان خلاق پیشروبات با استفاده از هنر و خلاقیت خود، سازه بلز زن خود را تبدیل سازه حاجی فیروز کرده است.

تله‌ سی‌ یژ

آقای امیرحسین خلیل زاده از دانش آموزان تلاشگر پیشروبات با استفاده از خلاقیت یک تله سی یژ مخصوص برای اتاق خود طراحی کرده است.

فوتبال رباتیک

آقای آرمان رباتیک از دانش آموزان تلاشگر پیشروبات با استفاده از خلاقیت خودش ربات فوتبالیستی ساخته است تا با پیبات فوتبال بازی کند.

ربات گوریل ژیمناست

خانم دینا شبانی نژاد از دانش آموزان تلاشگر پیشروبات با استفاده از خلاقیت و هنر خود، یک ربات گوریل ژیمناست ساخته است.

تله موش‌

آقای سید محمدعلی حسینی از دانش آموزان تلاشگر پیشروبات با استفاده از مکانیزم منجنیق، یک تله موش برای اتاق خود ساخته است.

ربات نوازنده پیانو

آقای فرزاد کیان راد از دانش آموزان تلاشگر پیشروبات با استفاده از خلاقیت و مهارت برنامه نویسی اسکرچ خود،یک ربات نوازنده پیانو ساخته است.

ربات انسان نمای پرستار هوشمند

دانش آموز خلاق پیشروباتی با استفاده از خلاقیت خود، یک ربات پرستار هوشمند ساخته است تا مراقب سلامتی شما باشد.

ماشین خودران

خانم آینا مبصری یکی از دانش آموزان خلاق و مبتکر پیشروبات با استفاده از خلاقیت خود یک خودرو خودران ساخته‌ است تا عروسک را به خانه‌اش برساند.

هواپیمای ملخی

این هواپیمای ملخی تک موتوره علاوه بر داشتن گیرباکس سرعتی برای چرخش سریع ملخ، بر روی باند فرود نیز می‌تواند حرکت کند.

مکانیزم لنگ و ربات خط‌ کشی خیابان

محمد علی حسینی با استفاده از مکانیزم لنگ، ربات جالبی ساخته است که می‌تواند کار خط کشی خیابان را مدل سازی کند.

پنکه متحرک

آرمان نیکپور از دانش آموزان تلاشگر پیشروبات با استفاده از مکانیزم گیرباکس سرعتی، یک پنکه ساخته است که می‌تواند حول محور پایه خود بچرخد.

ربات شوینده میوه

شستشویی مواد غذایی و میوه‌ها در زمان پاندمی کرونا اهمیت بیشتری پیدا کرده است. سپنتا با استفاده از خلاقیت خود دستگاهی ساخته است که می‌تو‌اند میوه‌ها را به صورت اتوماتیک بشورد.

چرخ خیاطی

چرخ خیاطی دارای مکانیزم‌های مکانیکی متعدد و جالبی است. یاسمین زهرا صوفیانی از دانش‌آموزان تلاشگر کلاس رباتیک پیشروبات، یک مدل از چرخ خیاطی طراحی و ساخته است.

پل متحرک

محمد مهدی میر‌عزیزی از دانش‌آموزان تلاشگر، با استفاده از خلاقیت خود و همچنین مهارت‌هایی که در کلاس رباتیک پیشروبات کسب نموده، یک پل متحرک بزرگ طراحی و ساخته است.

جرثقیل کنترلی

یاسین قدوسی از دانش‌آموزان تلاشگر، با استفاده از مهارت‌هایی که در کلاس رباتیک پیشروبات کسب نموده، یک جرثقیل طراحی و ساخته که می‌تواند یک قالیچه را بلند کند.

دستگاه خودپرداز (ATM)

محمد پارسا عسگری از دانش‌آموزان تلاشگر، با استفاده از مهارت‌هایی که در کلاس رباتیک پیشروبات کسب نموده، یک دستگاه خودپرداز طراحی و ساخته است.

ربات ناهموار نورد

ربات‌های ناهموار نورد به خاطر طراحی مکانیکی خاصی که دارند می‌توانند بر روی سطوح ناهموار حرکت کنند و به همین خاطر کاربردهای بسیاری در زمینه تحقیقات […]

تفنگ کشی

اگر به دنبال یک تفریح انفرادی یا گروهی به همراه دوستان یا اعضای خانواده خود هستید، تیر اندازی می‌تواند یک گزینه جذاب و هیجان انگیز باشد، […]

ربات رسام

این سازه شامل یک موبایل ربات چرخدار  و یک بازو  می‌باشد. در انتهای بازو یک قلم نصب شده است و با هدایت موبایل‌ ربات و بازو […]

یدک‌کش هواپیما

یکی از فعالیت‌های معمول در فرودگاه ها، جابجا کردن هواپیماها به آشیانه‌های متفاوت به منظور انجام تست‌ و یا تعمیر و نگهداری می باشد. از آنجا […]

اسپری هوشمند

وقتی صحبت از هوشمند سازی می‌شود، تصور ما براین است که وسایل خیلی پیچیده هوشمند هستند ولی در دنیای امروز وسایل خیلی ساده هم می‌توانند هوشمند […]

تابلوی تبلیغاتی

حتماً قبول دارید که این منظره هرگز متعلق به یک شهر پویا، خلاق و سرزنده نیست. تبلیغات موجب رونق و افزایش سود فعالیت‌های اقتصادی و صنعتی […]

آسانسور مکانیکی

تا رسیدن به سرزمین خلاقیت شما مطالب زیادی در مورد آسانسور خواهید دانست. احتمالاً مهم‌ترین سؤال شما، درباره‌ی این است که اتاقکی که بر آن سوار […]